• Kamil Meller

Wtorek 08:00-14:00
          Środa 08:00-14:00
          Czwartek 08:00-14:00

Drodzy uczniowie, w moim gabinecie tworzę bezpieczną przestrzeń do dzielenia się zmartwieniami i problemami związanymi z obowiązkami szkolnymi, jak również trudnościami życia rodzinnego i towarzyskiego. W atmosferze poufności, nie oceniam i nie kwestionuję Waszych emocji oraz zachowań. Wierzę, że nazwanie tego, co czujemy - naszych lęków i obaw oraz spojrzenie na trudności z odpowiednim dystansem pozwala dostrzec rozwiązania i umożliwia wyjście z błędnych schematów dotychczasowych działań.

Na rozmowę zapraszam również rodziców i opiekunów - jeśli odczuwają Państwo niepokój i lęk związany z zachowaniem swoich dzieci lub mają Państwo poczucie niezrozumienia czy trudności w komunikowaniu się – oferuję pomoc. Wspólnie zastanowimy się nad zmianami, które poprawią Wasze relacje.

kamil.meller@zstpleszew.pl