• Biblioteka na Zielonej

• Biblioteka stała się nie tylko miejscem wypożyczania książek, ale też miejscem spotkań, spędzania wolnego czasu, zapewniającym komfortowe warunki do nauki.
          Biblioteka ZST  świadczy e-usługi, pracując w systemie bibliotecznym MOL NET +. posiadamy katalog on–line, dlatego w każdej chwili, siedząc w zaciszu domowym możesz sprawdzić zawartość księgozbioru. Czytelnicy otrzymują powiadomienia e-mailem o kończących się albo upływających terminach zwrotu wypożyczonych książek.

Biblioteka oprócz obsługi czytelników, głównie udostępniania zbiorów, prowadzi także  działalność informacyjną na temat wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Aktywnie uczestniczymy w życiu szkoły bierzemy  udział we wszystkich przedsięwzięciach organizowanych na terenie szkoły jak i poza nią. Dobra atmosfera przyciąga rzesze sympatyków biblioteki oraz „wolontariuszy bibliotecznych”, którzy bardzo chętnie uczestniczą w życiu biblioteki. Oprócz książki, zawsze możesz możesz liczyć na uśmiech, dobre słowo, czasem kawkę i coś słodkiego ;)

Rozkład czasu pracy biblioteki:

Monika Wątor Marzena Uciechowska
          8.00-17.00