• Procedura zgłoszenia kandydata

• 1 – Zaloguj się do systemu elektronicznego, wypełnij aplikację i wydrukuj.

2 – Wydrukuj i wypełnij kartę naboru kandydata.

3 – Oba dokumenty podpisz i poproś rodziców lub prawnych opiekunów o podpisanie.

4 – Dostarcz dokumenty do sekretariatu szkoły.

Absolwenci szkoły podstawowej zakładają dla siebie indywidualne konto na stronie pleszew.edu.com.pl/kandydat za pomocą którego od 20 maja 2024 dokonują wyboru szkoły średniej. Konto to można założyć za pośrednictwem nauczycieli w obecnej szkole, samodzielnie lub w szkole, do której uczeń zamierza złożyć dokumenty. Swoją kandydaturę uczeń zgłasza poprzez wydrukowanie za pomocą programu podania i wraz z podpisem rodziców dostarcza je do szkoły pierwszego wyboru. Pozostałe wymagane dokumenty uczeń dostarcza zgodnie z obowiązującym regulaminem rekrutacji.

Nasza szkoła jest do dyspozycji wszystkich kandydatów i udzieli wszelkiej pomocy przy zakładaniu konta naboru elektronicznego!!!

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Karta naboru do szkoły dla absolwentów szkół podstawowych

DLA ABSOLWENTÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie proponuje absolwentom szkół podstawowych kształcenie w następujących typach szkół:

Technikum:

Technik ekonomista
        Technik fotografii i multimediów
        Technik informatyk
        Technik logistyk
        Technik mechanik
        Technik mechatronik
        Technik żywienia i usług gastronomicznych

Pobierz deklarację naboru, którą należy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 14 czerwca 2024 r. godz. 15:00.

Zapoznaj się z wewnątrzszkolnymi zasadami rekrutacji do szkół w Zespole Szkół Technicznych – pobierz dokument.

Zapraszamy!