• Kolejny sportowy sukces dziewczyn z ZST 🥇🏀👏

• Dnia 16 lutego 2023r. odbył się turniej o Mistrzostwo Powiatu w koszykówce dziewcząt. Uczennice Naszej Szkoły pokonały koleżanki z ZSCKR Marszew 18 : 3 zdobywając I miejsce i tym samym awansowały do finału Rejonu Kaliskiego. Gospodynie wystąpiły w składzie: Maja Liberacka, Monika Sikora, Weronika Mrula, Nikola Antczak, Sandra Szmytka, Nikola Pawlak, Patrycja Gauza, Julia Jankowiak i Dżesika Molka.

SERDECZNIE GRATULUJEMY zdobycia I miejsca w Powiecie Pleszewskim!

• Walentynki 2023

• “Prawdziwa miłość czyni zawsze lepszym (…)”

Aleksander Dumas

14 lutego Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką panią Moniką Latańską zadbał o walentynkową atmosferę w szkole.

Podczas lekcji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wcielili się w walentynkowych listonoszy i roznosili korespondencję pełną miłości, ciepłych myśli i serdeczności. Miłym zaskoczeniom, radościom nie było końca. Wielu miało niemałą zagwozdkę, kto uczynił ich obiektem westchnień.

Tego dnia, również uczniowie na przerwach, na łączniku mogli wyśpiewać sobie miłość podczas Walentynkowego Karaoke.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

ML

• Turniej o Mistrzostwo Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

• W dniu 14.02.2023 roku w sali sportowej naszej Szkoły odbył się turniej o Mistrzostwo Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Wystąpiły w nim reprezentacje trzech szkół: I LO  Pleszew, ZSCKR Marszew i ZST Pleszew. Gospodynie okazały się niegościnne i wygrały turniej pokonując 3:1 I LO i 3:0 ZSCKR. Drugie miejsce przypadło drużynie I LO po zwycięstwie 3:0 nad drużyną z marszewskiej szkoły. Gospodynie wystąpiły w składzie: Lena Osuch, Anna Burchacka, Dżesika Molka, Amelia Jankowska, Amelia Walendowska, Olga Pajdowska, Karolina Grzesiak. Mecze sędziował nauczyciel wychowania fizycznego w ZST Dariusz Płócienniczak. Organizatorem turnieju był powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Triumfatorki turnieju wezmą udział w finale Rejonu Kaliskiego.